Блог

Інтерв'ю з Іриною Синявською

"Як побудувати свій плазмовий бізнес та окупити інвестиції в апарат за 3 тижні"

Доброго дня, мене звати Ірина Синявська, я спеціаліст безін'єкційних методиках та апаратної косметології, в мене своя студія регеративної естетики, маю досвід в косметології 7 років.

Plasma Skin:

- Чому ви обрали апаратну косметологію, та як ви прийшли до покупки апарату Plasma Skin ?

Ірина:

-Я починала свій шлях у косметології з Plasma Skin, це перший апарат в моїй студії. Вважаю, що апаратна косметологія зараз лідер на ринку та показує дуже хороші результати, коли я обирала апаратні методики мене закохала в себе процедура сублімації, яка є альтернативою хірургічним втручанням, і це являється ізюминкою нашої студії.

Plasma Skin:

- Чи вибирали ви між іншими апаратами?

Ірина:

-Перед покупкою  достатньо детально вивчала ринок косметології, яким процедурам віддають перевагу. Та зупинилась на апаратній косметології, після чого звернула увагу на плазмове омолодження. Звичайно, я вивчила весь ринок на той момент.

Plasma Skin:

- Що було ключовим у виборі Plasma Skin ? Які переваги апаратних методик?

Ірина:

-Перевага апаратних методик є в тому що ми можемо замінити хірургічні втручання, на які згодні не всі жінки, тому ми закриваємо великий ряд питань щодо своєї зовнішності, стану шкіри після народження дитини, і ми знаємо як працювати з цією проблематикою. Тому жінки обирають нас!

Plasma Skin:

- Як ви знайомили своїх клієнтів з плазмовими методиками? Як почали працювати? Які процедури впровадили першими?

Ірина:

-Знайомство з апаратом Plasma Skin починала демонструючи процедуру Плазмового душу та Мікроплазмового термолізу, комбінувала з іншими процедурами: чистками, масажем, та іншими естетичними процедурами. Після чого вже пропонувала курсові.

Plasma Skin:

-Яка процедура стала найефектнішою на початку та є досі?

Ірина:

-На початку роботи найефектнішою процедурою була – блефаропластика, вона давала неймовірні результати, клієнти постійно питали чи є фотошоп на цих фото (та я не маю такої звички) . Але я хочу підкреслити, що починала з менш травматичних процедур, так як не мала досвіду, Плазмовий душ та Мікроплазмовий термоліз.

Plasma Skin:

-Чи був у вас страх перед сублімацією? Як ви досягли досвіду у цій процедурі?

Ірина:

-Я проходила навчання, як в онлайн форматі так і постановку руки. Як і у всіх, звісно страх перед чимось новим, але дякуючи компанії Plasma Skin яка завжди підтримувала, відповідала на безліч питань, спільнота-плазмологів, відео-навчання, постійне супровід, вебінари, конференції. Що стосується досвіду у процедурі сублімації це все тільки практичні навички, я набирала моделей, які платили лише за розхідний матеріал. Постійний контроль після процедури.

Plasma Skin:

- Як швидко окупили апарат? 

Ірина:

-Інвестицію в апарат мені вдалося окупити на протязі 3 тижнів. З першу я порахувала скільки мені потрібно клієнтів ( вартість апарату я поділила на вартість процедур) , після чого почала працювати з клієнтами та аудиторією ще до моменту покупки Plasma Skin. Тобто клієнти на процедуру в мене вже були, а апарат я ще не встигла забрати. Спрацювало досить чудово сарафанне радіо, реклама, пабліках  в соціальних мережах та спляча база .  Скористалась банком фото кейсів.

Plasma Skin:


- Яка була основна методика залучення клієнтів на початку? Та як ви працюєте на сьогоднішній день?

Ірина:

Основною стратегію залучення клієнтів на початку співпраці з Plasma Skin це була наша спляча база: тому що багато ваших клієнтів котрі втомилися від щоденних звичайних процедур хочуть щось новеньке, тому я в першу чергу працювала на них, а вже потім таргетована реклама: Instagram, Facebook.

Plasma Skin:

- Які процедури вважаєте самими моржинальними? для реклами? на яку процедуру реагують найкраще?

Ірина:

В нашій студії є ізюминкою процедура сублімації, по всьому тілу: блефаропластика, абдомінопластика, підтяжка грудей, підтяжка шкіри стегон, тобто ми маємо широкий спектр процедур та вийшли на постійний потік клієнтів.

Plasma Skin:

- Чи стають після цього клієнти постійними?

Ірина:

-Основні наші клієнти на процедури сублімації, з активною соціальною позицією, тіло котрих змінилось після народження дитини, які вже випробували всі методи, але вони були безсильні. Тому процедура сублімації гарно їх корегує та показує дієві результати.

Plasma Skin:


- Ви починали як самостійно, тепер у вас є помічник? вірно? 

Ірина:

-Так, через постійний потік клієнтів та записи наша студія  розширяється. На щастя  апарат дав мені змогу передати частину навантаження найманому фахівцеві, наприклад такі процедури як Плазмовий душ, МікроПлазмовийТермоліз, Плазмопорація оскільки працює апарат, то на якість процедури не впливає хто проводить саме ці процедури.

Plasma Skin:


- На скільки ви збільшили пул клієнтів з апаратом Plasma Skin?

Ірина:

 Саме плазмові процедури дали мені змогу відбутися як косметологу і побудувати свій плазмовий бізнес, вони стали фундаментом.

Plasma Skin:


- На скільки ми знаємо у вас на сьогодні не один кабінет? 

Ірина:

-Так, на сьогодні у Києві в нас відкрито дві студії.

Plasma Skin:


- Це все за 3 роки? 

Ірина:

-Так, це все завдяки апарату Plasma Skin.

Plasma Skin:

- Дякую Ірино, за приділений час та відповіді на наші запитання. Нових клієнтів та досягнень. 

Image
Кругова блефаропластика повік
Image
Шліфування в'ялості живота
Image
Підтяжка делікатний зон