Апарат Plasma Skin PRO​

Апарат призначений для роботи в косметологічній практиці та естетичній медицині. Цей пристрій працює виключно на енергії генерування низькотемпературної плазми.

Застосовується в:

  • процесах плазмового омолодження: ліфтинг овалу обличчя, усунення мімічних зморшок та заломів.
  • для запуску регенеративних процесів шкіри: покращення якості шкіри, робота з дерматологічними проблемами (акнет, купероз, псоріаз), прискорення загоєння ран.
  • плазмова корекція: підв'язка живота, блефаропластика, ринопластика, інтимна пластика.

Призначений для інактивації бактеріальної флори та запускає процес утворення нових колагенових волокон.

Ідеально адаптований для роботи:
косметологів;
подологів;
дерматологів;
стоматологів;
всіх спеціалістів регенеративної медицини.

Замовити

Режими роботи

Плазмовий душ

Плазмовий душ дозволяє дезінфікувати шкіру без застосування ліків, одночасно стимулюючи місцевий імунітет та підвищуючи власний захисний потенціал шкіри, тимчасова дестабілізація рогового шару після обробки плазмовим душем дає можливість покращити проникнення речовин у шкіру без пошкодження її бер'єрних структур. Такий набір клінічних ефектів не має жодного з відомих апаратних методів.

Плазмопорація

Ще глибша трансдермальна доставка лікарських речовин за рахунок високоенергетичних імпульсів плазми. Процедура проводитися без травмування та видимих ​​змін зовнішніх повкровів шкіри, що в свою чергу дозволяє проводити процедури мезотерапії без реабілітаційного періоду, без болю та дискомфортних відчуттів. Також для проведення процедури не потрібне використання топічного анестетика.

Мікроплазменный термоліз

Низькі енергетичні імпульси мікроплазмового термолізу працюють на самій поверхні і викликають ефекти, подібні з легким кислотним пілінгом, надають освітлення і вирівнювання тону, в той час як високоенергетичні імпульси зачіпають більш глибокі шари шкіри і викликають ефекти зіставні з тими, що спостерігається після мікродермобразії або лазерного омолодження, у тому числі ретракції колагену, але без пошкодження епідермісу.

Відмінна риса процедури плазмового шліфування за допомогою насадки мікроплазмового термолізу - швидке та безпечне загоєння та мінімальна еритема, яка через кілька днів зникає.

Сублімація

Одиночний розряд формується між кінчиком тонкого голкового/конусного електрода, сильно викривленого поверхнею шкіри. На електрод подається висока напруга, плаваючим електродом виступає шкіра, а в якийсь момент напруга стає достатньою для того, щоб у вузькому коридорі між кінчиком голки та шкірою відбулася часткова конізація повітря. Заряджені частинки з величезною швидкістю починають рухатися до поверхні шкіри і з силою ударяються об неї, при цьому відбувається дуже швидке звільнення великої кількості енергії в малому обсязі. В результаті миттєвого випаровування всього, що знаходиться в цьому об'ємі (вода, органічні сполуки), формується акуратне заглиблення, стінки якого виглядають темними за рахунок обвуглювання/карбонізації. Важливо, що нагрівання прилеглих не ушкоджених ділянок не відбувається ні в бік і не вглиб – настільки швидко йде процес випаровування та формування обвугленої стінки. Виправляється не тільки рідина, а й рідкі структури, тому, з погляду фізики, цей процес правильно називати сублімацією, тобто перехід речовини з твердого стану в газ, минаючи рідку фазу.

Комплектация VIP

Чудовий вибір для тих, хто бажає бути впевненим у завтрашньому дні. Саме ця комплектація має розширену гарантію на 5 років!

Модель останньої модифікації, що свідчить про велику потужність плазмової енергії.

С цим аппаратом вам буде дуже легко виконувати процедури блефаропластики та усунення зайвої шкіри. Окрім цього з появою цієї моделі спеціалістам став доступний ще один метод застосування НТП: сублімація по гелю. Замовляйте нову версію професійного апарата та насолоджуйтесь процесом створення прекрасного!!!

Комплектация Standart

Ця комплектація має гарантійний супровід від компанії строком на 1 рік від дати продажу.

Чудово адаптується в робочому просторі фахівця будь ягої косметологічної галузі.

Модель останньої модифікації, що свідчить про велику потужність плазмової енергії.

С цим апаратом вам буде дуже легко виконувати процедури блефаропластики та усунення зайвоі шкіри. Окрім цього з появою цієї моделі спеціалістам став доступний ще один метод застосування НТП: сублімація по гелю. Приємним бонусом для вас стане подарунок від компанії у вигляді готового контент плану для соціальних мереж!

Технічні характеристика та комплектації

Додаткові опції

Розширити гарантію від виробника ще на 1 рік300€
Розширити гарантію на 5 років500€
Апгрейд апарату версії до версії Pro+500€
Модульний 5-ти тижневій on-line курс600€
Базовий курс із постановкою руки за основними процедурами600€
Пройти курс повторно або навчити співробітника480€
Насадка Плазмовий душ - 1шт.40€
Насадка Мікроплазмовий термоліз - 1 шт.20€
Насадка Плазмопорація – 1 шт.20€
Насадка Сублімація - 2 шт.20€
Антистатичний браслет для версії Pro+50€
Контент план для соц. мереж на 30 публікацій50€
Контент план для соц. мереж на 120 публікацій150€
Членство у співтоваристві плазмологів100€/рік