Апарат Plasma Skin PRO​

Апарат призначений для роботи в косметологічній практиці та естетичній медицині. Цей пристрій працює виключно на енергії генерування низькотемпературної плазми.

Застосовується в:

  • - Процесах плазмового омолодження: ліфтинг овалу обличчя, усунення мімічних зморшок та заломів.
  • -Для запуску регенеративних процесів шкіри: покращення якості шкіри, робота з дерматологічними проблемами (акнет, купероз, псоріаз), прискорення загоєння ран.
  • -Плазмова корекція: підв'язка живота, блефаропластика, ринопластика, інтимна пластика.

Призначений для інактивації бактеріальної флори та запускає процес утворення нових колагенових волокон.

Ідеально адаптований для роботи:
-косметологів;
-подологів;
-дерматологів;
-стоматологів;
-всіх спеціалістів регенеративної медицини.

Замовити

Технічні характеристики

✅ Температурні режими експлуатації: 0-40 ° С;

✅ Відносна вологість: 45-77% без конденсації;

✅ Напруга: 100В/110В/220В/240В;

✅ Діапазон частот: 300–500 кГц;

✅ Максимальна вихідна потужність – не менше 7Вт пікове значення;

✅ Рід струму – постійний;

✅ Плазмоутворюючий газ - повітря;

✅ Вольтаж - 5000-7000V;

✅ Основна ріжуча дуга збуджується автоматично при досягненні відстані 0,5-1 мм до тканини-мішені.

характеристики

Комплектація

Клієнт не може придбати апарат без інструктажу, проте інструктаж без апарата клієнт може придбати. Набуті знання не зобов'язують до придбання апарату на цьому сайті, отримані знання клієнт може застосовувати відповідно до технічних характеристик плазмового апарату будь-якого іншого виробника.

  • ✅ Гарантія: 1 рік (можливе розширення гарантії понад 5 років);
  • ✅ Інструктаж із застосування плазмових методик у форматі модульного курсу (англійською або російською мовою);
  • ✅ Теоретичний інструктаж у форматі семінару (семінар читається російською чи українською мовою на запит можуть бути надані текстові матеріали іншими мовами);
  • ✅ Практичний інструктаж у форматі майстер-класу, відпрацювання процедур:

Насадки у комплекті

  • ✅ Плазмовий душ;
  • ✅ Мікроплазмового термолізу;
  • ✅ Плазмопорації;

Для отримання найвищих практичних навичок ми надаємо 5 зон для відпрацювання на моделях-учасниках для проведення перерахованих вище процедур. Практичний інструктаж проводитиметься тільки російською мовою (у разі бажання прослухати інструктаж іншою мовою, покупець самостійно організовує участь перекладача, продавець та організатор інструктажу на запит може надати технічне обладнання для синхронного/послідовного перекладу.

Режими роботи

Плазмовий душ

Плазмовий душ дозволяє дезінфікувати шкіру без застосування ліків, одночасно стимулюючи місцевий імунітет та підвищуючи власний захисний потенціал шкіри, тимчасова дестабілізація рогового шару після обробки плазмовим душем дає можливість покращити проникнення речовин у шкіру без пошкодження її бер'єрних структур. Такий набір клінічних ефектів не має жодного з відомих апаратних методів.

Плазмопорація

Ще глибша трансдермальна доставка лікарських речовин за рахунок високоенергетичних імпульсів плазми. Процедура проводитися без травмування та видимих ​​змін зовнішніх повкровів шкіри, що в свою чергу дозволяє проводити процедури мезотерапії без реабілітаційного періоду, без болю та дискомфортних відчуттів. Також для проведення процедури не потрібне використання топічного анестетика.

Мікроплазменный термоліз

Низькі енергетичні імпульси мікроплазмового термолізу працюють на самій поверхні і викликають ефекти, подібні з легким кислотним пілінгом, надають освітлення і вирівнювання тону, в той час як високоенергетичні імпульси зачіпають більш глибокі шари шкіри і викликають ефекти зіставні з тими, що спостерігається після мікродермобразії або лазерного омолодження, у тому числі ретракції колагену, але без пошкодження епідермісу.

Відмінна риса процедури плазмового шліфування за допомогою насадки мікроплазмового термолізу - швидке та безпечне загоєння та мінімальна еритема, яка через кілька днів зникає.

Сублімація

Одиночний розряд формується між кінчиком тонкого голкового/конусного електрода, сильно викривленого поверхнею шкіри. На електрод подається висока напруга, плаваючим електродом виступає шкіра, а в якийсь момент напруга стає достатньою для того, щоб у вузькому коридорі між кінчиком голки та шкірою відбулася часткова конізація повітря. Заряджені частинки з величезною швидкістю починають рухатися до поверхні шкіри і з силою ударяються об неї, при цьому відбувається дуже швидке звільнення великої кількості енергії в малому обсязі. В результаті миттєвого випаровування всього, що знаходиться в цьому об'ємі (вода, органічні сполуки), формується акуратне заглиблення, стінки якого виглядають темними за рахунок обвуглювання/карбонізації. Важливо, що нагрівання прилеглих не ушкоджених ділянок не відбувається ні в бік і не вглиб – настільки швидко йде процес випаровування та формування обвугленої стінки. Виправляється не тільки рідина, а й рідкі структури, тому, з погляду фізики, цей процес правильно називати сублімацією, тобто перехід речовини з твердого стану в газ, минаючи рідку фазу.

Додаткові опції

Розширити гарантію від виробника ще на 1 рік300€
Розширити гарантію на 5 років500€
Апгрейд апарату версії до версії Pro+500€
Модульний 5-ти тижневій on-line курс600€
Базовий курс із постановкою руки за основними процедурами600€
Пройти курс повторно або навчити співробітника480€
Насадка Плазмовий душ - 1шт.40€
Насадка Мікроплазмовий термоліз - 1 шт.20€
Насадка Плазмопорація – 1 шт.20€
Насадка Сублімація - 2 шт.20€
Антистатичний браслет для версії Pro+50€
Контент план для соц. мереж на 30 публікацій50€
Контент план для соц. мереж на 120 публікацій150€
Членство у співтоваристві плазмологів100€/рік

Що таке апарат Plasma Skin?

Plasma Skin апарат – це мультифункціональний апарат низькотемпературної/холодної плазми. Унікальність пристрою Plasma Skin Pro полягає в тому, що в процесі виробництва апарату брали участь не тільки інженери, а й практичні спеціалісти косметологи, дерматологи та ін. І це нам удалося! В апараті поєднується весь відомий асортимент процедур, що реалізуються від догляду до нехиругічного ліфтингу. З апаратом Plasma Skin Pro легко розпочинати кар'єру косметолога, однак і фахівцям вищого рівня буде корисним його функціонал.

Скільки коштує апарат для холодної плазми?
Чим корисна холодна плазма?
У чому різниця між холодною та гарячою плазмою?
Які бувають процедури холодної плазми?
Скільки коштує процедура холодною плазмою у косметолога?
Що таке плазмовий душ?
Що таке сублімація у косметології?
Плазмова сублімація це -?
Що таке мікроплазмовий термоліз?
Як я можу покращити стан дерматиту за допомогою апарату Plasma Skin
Загоєння ран і перешкода утворенню рубців за допомогою Плазма Скін