Договір оферти

Інтернет-магазин Plasma-skin, Тов Нью Технолоджі-2022, надалі іменований “Продавець”, пропонує будь-якій фізичній або юридичній особі, надалі іменованій “Покупець”, розмістити замовлення та здійснити купівлю товарів, зображення яких розміщені на сайті plasma-skin.org

Оформляючи замовлення на Сайті, Покупець добровільно підтверджує прийняття нижченаведених положень:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання (відповідно до ст.ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України). Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері. Цей договір містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто за допомогою мережі інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупцем з Товаром.

1.2 У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), громадянин (або юридична особа), який здійснює акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.

1.3 Продавець здійснює роздрібний продаж товарів для , косметології та медичного застосування, навчальні семінари або вебінари

1.4 В рамках цієї Угоди зразком товару визнається дизайн (зображення товару, що відповідає певному артикулу) товарної позиції.

1.5 Продавець залишає за собою право вносити зміни до цього Договору без попереднього повідомлення Покупця.

2. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

2.1 Для оформлення замовлення Покупець проходить автоматичну реєстрацію на Сайті.

2.2 Покупець здійснює замовлення товарів за каталогом на Сайті та відправляє його Продавцю.

2.3 У разі виникнення у Покупця запитань, які стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням замовлення Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.

2.4 Покупець зобов’язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім’я, телефон для зв’язку, включно з кодом міста, точну і повну адресу доставки, а також узгодити з Продавцем бажаний день і час доставки.

2.5 Покупець зобов’язується зустріти кур’єра Продавця у визначений час за вказаною адресою доставки.

2.6 Покупець має право відмовитися від доставленого товару безпосередньо в момент отримання посилки у відділенні доставки або при Курʼєрі. При відмові Покупець в повному обсязі оплачує транспортні витрати Продавця, понесені ним на доставку товару в місто Покупця і повернення товару в місто Продавця за тарифами кур’єрської служби, не виносячи товар за межі відділення пошти після огляду товару в присутності співробітника пошти.
У разі придбання участі у семінарі чи вебінарі покупець автоматично отримує запрошення або активну ссилку до приєднання у вебінарну кімнату. Покупець не має права передавати цю інформацію третім особам.
Оплата за придбання квитків чи доступів до навчання не повертається.

Якщо покупець не зміг відвідати захід у звʼязку з хворобою, тоді йому надається право змінити дату відвідання заходу на будь-яку доступну з графіку заходів на сайті, у термін 6 міс.
У разі дії форс-мажорних обставин усі зобовʼязання з боку продавця чи покупця відкладаються до припинення дії форс-мажорних обставин.

2.7 Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині, протягом трьох робочих днів з дати узгодження вартості доставки в розмірі 100% передоплати.

3. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

3.1 Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення телефоном та/або електронною поштою, узгоджує додаткові характеристики, комплектацію товарів та їх вартість.

3.2 Продавець зобов’язується поставити товар відповідно до отриманого замовлення, у кількості, за цінами та строками, погодженими з Покупцем.

3.3 Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду товарів їх зразкам у каталозі. Заявлені на Сайті характеристики і зовнішній вигляд товару можуть незначно відрізнятися від зразка.

3.4 Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.

4. ДОСТАВКА

4.1 Доставка товарів здійснюється по всій території України.

4.2 Продавець докладе всіх зусиль для дотримання термінів доставки, узгоджених з Покупцем. Проте, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

4.3 Вартість доставки замовлення по Києву становить 250 грн.  Вартість доставки товарів по території України оплачується Покупцем згідно з тарифами кур’єрських компаній.

4.4 При отриманні замовлення на пошті або від кур’єра Покупець повинен перевірити посилку. Якщо після розтину виявлено нестачу, підміну або пошкодження товару, то Покупець повинен скласти Акт і повідомити про проблему Продавцю будь-яким доступним способом. В іншому випадку Продавець не несе відповідальність за можливе пошкодження або розкрадання посилки.

5. ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ

5.1 Точна вартість товарів вказана в каталозі на Сайті.

5.2 Ціна товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ТА ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

6.1 Покупець не може повернути або обміняти товар або надані у навчальні послуги в он-лайн або оф-лайн вигляді.

6.2 Обмін товару здійснюється в разі його технічної несправності.

6.3 У разі виявлення браку, Покупець зобов’язується поставити про це до відома Продавця в термін 14 днів з моменту доставки замовлення. Для підтвердження дефекту товар передається на експертизу Продавцю. У позитивному випадку Покупцеві надається повна заміна товару.

6.4 Доставка товарів Продавцю на гарантійний ремонт здійснюється силами Покупця.

6.5 Неправильний догляд або нецільове використання товару, яке призвело до його поломки/зносу, не є заводським браком, і товари з такими дефектами до повернення не приймаються.

6.6 На всі реалізовані Продавцем апарати поширюється гарантія 12 міс. з дня придбання.

6.7 Усі гарантійні заявки на ремонт повинні супроводжуватися гарантійним талоном, заповненим як покупцем, так і продавцем цих апаратів.

6.8 Гарантія поширюється на дефекти матеріалів і похибки, що виникли під час складання апаратів. У разі неполадки протягом гарантійного терміну, Продавець зобов’язується безкоштовно усунути будь-які недоліки або несправності придбаних апаратів.

6.9 Гарантія не поширюється на:

– дефекти апарата, що виникли внаслідок його використання (наприклад, подряпини на склі, зміни в кольорі та/або матеріалі неметалевих ременів і браслетів тощо);

– будь-яке пошкодження в будь-якій частині апарата, що виникло внаслідок його неправильної експлуатації, відсутності догляду за ним, необережного поводження з апаратом (удари, вибоїни, вм’ятини, тріщини тощо);

– будь-яке несанкціоноване обслуговування апарата (заміни кабелю, послуги або ремонт) у неавторизованому сервісному центрі або самостійно, будь-яке втручання в їхню конструкцію та зовнішній вигляд означають автоматичне зняття даних пристроїв з гарантійного обслуговування.

6.10 Максимальний термін гарантійного ремонту – 90 днів з дня звернення до продавця. Він може бути продовжений на прохання Виробника. Про відстрочку Продавець зобов’язаний попередити Покупця.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1 Покупець дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.

7.2 Вся інформація, надана Покупцем Продавцю, не може бути передана для ознайомлення та/або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Покупця на передачу цієї інформації та випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство та/або органи влади з дотриманням законної процедури.

7.3 До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право України.

7.4 У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. Усі суперечки, що виникають, сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти угоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

8. СТРОК ДІЇ ЦЬОГО ДОГОВОРУ

8.1 Цей договір набуває чинності з дати оплати замовлення і діє до виконання всіх умов.

Варіанти оплати:
– Оплата готівкою кур’єру
– Оплата платіжними картами Visa та MasterCard – WayForPay
– Післяплата Новою Поштою
Доставка по Україні
– Самовивезення
– Самостійно забираєте товар у нашого кур’єра.Даний вид доставки здійснюється безкоштовно.

Доставка у відділення «Нова пошта»
Зазвичай доставка займає 1-3 дні.

Вартість доставки розраховується відповідно до тарифів сервісу доставки.
При отриманні замовлення при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення. Передоплачений товар може отримати тільки та людина, на яку оформлена доставка.