Актуальні запитання

Ми завжди раді відповісти на ваші запитання щодо методу з яким ми працюємо! Тому підібрали для вас найактуальніші запитання . Гортайте вниз. Якщо буде замало інформації ви завжди можете звернутися до нашого менеджеру зі своїм актуальним запитанням!

1

Що таке плазмова сублімація?

Плазмова дермобразія або ж процес сублімації - це трансформування твердої речовини в газоподібну, минаючи рідку фазу. Процес сублімації може бути реалізований виключно за умов передачі великої кількості енергії на тверду речовину.
Низькотемпературна Плазма має такий потенціал. Використовуючи плазмову сублімацію у вирішенні естетичних проблем шкіри, косметологія має можливість впливати на верхні шари шкіри, здійснюючи плазмову дермобразію. Зі свого боку плазмова здатність сублімувати біологічну тканину не призводить до широкого поширення теплової енергії в шкірі, що скорочує локалізацію запалення.
Про це свідчить вузька локалізація зони стресу. Порівняно з іншими енергетичними методами дермобразії (лазер, термоліз, радіохвиля, електрокоагуляція) плазмова сублімація не має широкого термічного колодязя. Внаслідок пошкодження клітин шкіри, евакуація ""уламків"" уражених клітин відбувається швидше, процес загоєння скорочується до 3-7 днів, порівняно з іншими методами (лазер, термоліз, рф, електрокоагуляція) 7-14 днів. Однак методики утворення плазмового процесу сублімації різні.
В апараті PlasmaSkin Pro використовуються оптимальні характеристики для ефективного застосування плазмової сублімації в косметології. Застосовуючи протоколи PlasmaSkin дермобразія верхнього шару шкіри становить від 2 до 5 нм

2

Як часто можна робити плазмовий душ?

Оскільки метод плазмового душу PlasmaSkin є високоефективним у розв'язанні проблем із дерматитами, грибковими ураженнями, суглобовими болями/запаленнями, набряками, укусами комах, герпетичними проявами та багатьма іншими, то кількість процедур можна підібрати самостійно, зважаючи на динаміку поліпшення.
Як правило, у разі термінової необхідності зняти запалення рекомендується виконувати процедуру плазмового душу PlasmaSkin щодня, протягом 3-5 днів, тривалістю 10-15 хв. При виникненні герпетичного прояву найбільшу ефективність мають перші два дні (від прояву зовнішніх симптомів) застосування плазмового душу PlasmaSkin тривалістю процедури 1-2 хв.
Надалі, якщо ви не встигли в ці строки, ми рекомендуємо вибрати процедуру МПТ для підсушування, стимуляції та стерилізації поверхні, поєднуючи її з плазмовим душем одразу після.
Якщо ж ви ставите собі за мету омолодження і ліфтингу, то рекомендується пройти курс процедур з 10 процедур, з інтервалом 7 днів.

3

У чому різниця холодна і гаряча плазма?

Холодна плазма (ще її називають низькотемпературна) - поняття відносне, оскільки порівняно із Сонцем будь-яка плазма холодна. Але головна її відмінність від гарячої в тому, що температура електронів у ній дуже сильно відрізняється від температури іонів.

4

Скільки тримається ефект від процедури сублімації?

Ефект від процедури сублімації наростає протягом місяця після процедури і зберігається протягом одного-півтора років і більше залежно від індивідуальних особливостей.

5

Які процедури Plasma Skin мають омолоджувальну дію?

Усі процедури низькотемпературної/холодної плазми мають ефект ліфтингу. Якась процедура більше, якась менше. Залежить від індивідуального випадку, перед процедурою необхідна візуальна консультація і складання курсу процедур.

6

Що робить процедура мікроплазмового термолізу?

Мікроплазмовий термоліз виконує природну фізичну ексфоліацію, усунення забарвлених кератиноцитів за 3-4 цикли кератинізації; виконує активізацію контрольованого запалення, про що свідчить 1-2х денна еритема відразу після процедури; Підвищує клітинну активність; Прискорює метаболізм, що призводить до нормалізації гормональної активності, зокрема меланоцитів; Нормалізує себорегуляцію; Нормалізує природний PH; Прискорює синтез колагену, глікозаміногліканів; Стабілізує роботу місцевого імунітету Нормалізує перебіг розацеа.

7

Протипоказання для процедур Plasma Skin?

Діабет;
Вагітність;
Період лактації;
Психічні розлади;
Епілепсія;
Аутоімунні захворювання;
Гострий період інфекційних захворювань, підвищена температура тіла;
Онкопроцеси в анамнезі;
А також кардіостимулятор, холтерівський монітор ЕКГ, холтерівський монітор артеріального тиску або інші імплантовані електричні пристрої.

8

Що таке Плазмовий душ?

Плазмовий душ - працює в ділянці дерми, гіподерми і м'язового шару.
Плазмовий душ дає змогу дезінфікувати шкіру без застосування ліків, водночас стимулюючи місцевий імунітет і підвищуючи власний захисний потенціал шкіри, тимчасова дестабілізація рогового шару після обробки плазмовим душем дає змогу поліпшити проникнення в шкіру без пошкодження її бар'єрних структур.
Такий набір клінічних ефектів не має жоден з відомих апаратних методів.
За допомогою процедури можна прискорити регенерацію клітин шкіри, боротися з акне і бактеріальними інфекціями, зменшити і зупинити запальні процеси на шкірі.
Так само процедура відмінно працює з ліфтингом овалу обличчя, дрібнозморшкуватою сіткою, мішками і синцями під очима, пігментацією, і тд.

9

Як я можу покращити стан дерматиту за допомогою апарату PlasmaSkin ?

Дуже часто косметолог у своєму кабінеті зустрічається з різними порушеннями чи запаленнями шкіри повзʼязанними з алергічними чи термічними факторами впливу на шкіру.
Нерідко наші клієнти довим часом не можуть вирішити свою проблему та звертаються за допомогою до різних фахівців: а з часом зовсім покидають спроби покращити свій стан. Це змушує людину страждати та миритися зі своєю проблемою.
Ви маєте знати, що в аппарті Plasmaskin є оптимальний функціонал для рішення таких проблем.
Це процедура плазмового душу за протоколом догляду за порушеннями стану шкіри!
Ви також маєте бути впевненими: що такий догляд за шкірою не має обмежень за віком та часом виконання процедури. Такий догляд ніколи не зашкодить та лише сприятиме швидшому відновленню!

10

Загоєння ран і перешкоджання утворенню рубців за допомогою Plasma Skin??

Зазвичай до утворення рубців призводить порушення цілісності дермальних і глибших шарів шкіри, спричинене хірургічним втручанням, термічними/хімічними ураженнями, тривалим запаленням або іншими фізичними факторами.
Таким чином наявність впливу таких факторів сама по собі змушує організм заміщати нормальну тканину сполучною. Таким чином з'являється рубець.
Однак якість і функціональність Рубцевої тканини може відрізнятися.
Як ми можемо покращувати якість Рубцевої тканини:
- на етапі формування рубця впливати плазмовим душем виключно апарату Plasmaskin, який має у своєму функціоналі закритий плазмовий душ!
У такому вигляді енергія плазми стимулює регенерацію, доносить клітинам енергію, необхідну для мультиплікації, стерилізує оброблювану поверхню, іонізуючи її, знімає запалення, що саме по собі вже покращує і прискорює процес загоєння.
У разі застосування пд Plasmaskin у 60% клінічних випадків заміщена тканина більш функціональна та еластична, менш відрізняється естетично від нормальної навколишньої тканини.
- на етапі вже сформованого рубця:
Ефективно застосовувати плазму в роботі з гіпо-гіпертрофічними рубцями. У такому разі наші протоколи рекомендують використовувати метод сублімації або "легкої" сублімації - МПТ.
Ця методика спрямована на руйнування нефункціонального фіброзного колагену.
Наша наукова команда впродовж 7 років безпосереднього застосування сублімації апаратом Plasmaskin спостерігає в клінічній і практичній косметології приголомшливі результати не тільки щодо усунення зайвого об'єму гіпертрофічних рубців або вирівнювання гіпотрофічних, а й значного відновлення, покращення якості та функціональних здібностей сполучної рубцевої тканини.