Інструктаж з постановкою руки off-line

Image

Практичний інструктаж надається безкоштовно кожному фахівцю, що замовив обладнання у нашій компанії. Навчання надається одному фахівцю та один раз.

До навчання допускається фахівець, що отримав знання у заочній формі та підтвердив іх за допомогою виконання домашніх завдань у модульному курсі.

Фахівець може зареєструватися на навчання з постановкою руки у період 6 місяців після придбання апарату у будь-якому місті з вказаного графіку заходів у пункті меню ЗАХОДИ.

Постановка руки - це надання кожному фахівцю нових знань з використання плазмових методик.

Наші спеціалісти-методисти дають кожному учню використати наш богаторічний досвід в роботі з плазмою у своїй практиці та освоїти нові процедури:

  • Застосування Плазмового душа;
  • Використання Мікроплазмового термолізу;
  • Дія Плазмопорації;
  • Безопераційна блефаропластика;
  • Підтягнення шкіри живота усунення ефекту печеного яблука;
  • Шліфування рубців та рубців після акне;
  • Шліфування мімічних зморшок (лоб, зморшки навколо рота, біля вух, шия, декольте);
  • Комбінація технік.

Спеціаліст, який придбав інструктаж, проводить усі процедури самостійно згідно авторських протоколів компанії. Спеціаліст працює під контролем Керівника практичного інструктажу. Після проходження курсу спеціаліст може використовувати отримані знання та практичний досвід при роботі з будь-якими пристроями низької температури/холодної плазми згідно їх технічних характеристик.

Спеціаліст, який придбає інструктаж з практичною відпрацюванням на моделях, не зобов'язаний придбавати пристрій, який ми маємо на цьому сайті в товарах.

Моделі для відпрацювання процедур підбирає компанія-постачальник послуг, проте спеціаліст може привести свою модель, передбачивши це принаймні за 14 днів, повідомивши нас по електронній пошті, вказаній на даному ресурсі, або зателефонувавши нам за вказаними контактними номерами телефонів.

У разі присутності додаткової особи в якості перекладача, спеціалісту, який придбав інструктаж з практичною відпрацюванням, необхідно додатково оплатити участь ще однієї особи через те, що за нашими стандартами заходи вимагають організації обідньої перерви та оплати організації обідньої перерви за кожну присутню особу в залі. Ця сума складає від 999 до 1299 грн і залежить від міста проведення та місця проведення заходу. Детально вартість участі додаткової особи ви можете уточнити не пізніше ніж за 14 днів за вказаними контактами на цьому сайті.

Час проведення практичного інструктажу складає:
- з 11:00 до 14:00 загальна теоретична частина;
- з 14:00 до 16:00 загальний майстер-клас;
- з 16:00 до 19:00 індивідуальна відпрацювання на моделях (під словом "індивідуальна" ми маємо на увазі можливість присутності в залі 3-5 спеціалістів. Керівник практики працює з кожним з спеціалістів, які проходять інструктаж з відпрацюванням, окремо та індивідуально пояснює, як правильно виконувати процедури).

Для отримання найвищих практичних навичок ми надаємо 10 зон для відпрацювання на моделях-учасниках для проведення вищезазначених процедур.

Перед придбанням переконайтеся, що ви ознайомилися з нашими правилами використання та публічною офертою.