Режими роботи

a:2:{s:5:”title”;s:54:”

Режими роботи

“;s:7:”content”;s:4783:”

Плазмовий душ

Плазмовий душ дозволяє дезінфікувати шкіру без застосування ліків, одночасно стимулюючи місцевий імунітет та підвищуючи власний захисний потенціал шкіри, тимчасова дестабілізація рогового шару після обробки плазмовим душем дає можливість покращити проникнення речовин у шкіру без пошкодження її бер’єрних структур. Такий набір клінічних ефектів не має жодного з відомих апаратних методів.

Плазмопорація

Ще глибша трансдермальна доставка лікарських речовин за рахунок високоенергетичних імпульсів плазми. Процедура проводитися без травмування та видимих ​​змін зовнішніх повкровів шкіри, що в свою чергу дозволяє проводити процедури мезотерапії без реабілітаційного періоду, без болю та дискомфортних відчуттів. Також для проведення процедури не потрібне використання топічного анестетика.

Мікроплазменный термоліз

Низькі енергетичні імпульси мікроплазмового термолізу працюють на самій поверхні і викликають ефекти, подібні з легким кислотним пілінгом, надають освітлення і вирівнювання тону, в той час як високоенергетичні імпульси зачіпають більш глибокі шари шкіри і викликають ефекти зіставні з тими, що спостерігається після мікродермобразії або лазерного омолодження, у тому числі ретракції колагену, але без пошкодження епідермісу.

Відмінна риса процедури плазмового шліфування за допомогою насадки мікроплазмового термолізу – швидке та безпечне загоєння та мінімальна еритема, яка через кілька днів зникає.

Сублімація

Одиночний розряд формується між кінчиком тонкого голкового/конусного електрода, сильно викривленого поверхнею шкіри. На електрод подається висока напруга, плаваючим електродом виступає шкіра, а в якийсь момент напруга стає достатньою для того, щоб у вузькому коридорі між кінчиком голки та шкірою відбулася часткова конізація повітря.

Заряджені частинки з величезною швидкістю починають рухатися до поверхні шкіри і з силою ударяються об неї, при цьому відбувається дуже швидке звільнення великої кількості енергії в малому обсязі. В результаті миттєвого випаровування всього, що знаходиться в цьому об’ємі (вода, органічні сполуки), формується акуратне заглиблення, стінки якого виглядають темними за рахунок обвуглювання/карбонізації. Важливо, що нагрівання прилеглих не ушкоджених ділянок не відбувається ні в бік і не вглиб – настільки швидко йде процес випаровування та формування обвугленої стінки. Виправляється не тільки рідина, а й рідкі структури, тому, з погляду фізики, цей процес правильно називати сублімацією, тобто перехід речовини з твердого стану в газ, минаючи рідку фазу.

“;}